Eksperci od 1999 r.

Sieci Komputerowe (LAN)

Okablowanie Strukturalne LAN, stało się również podstawą działania wielu innych systemów wchodzących w skład Inteligentnego Budynku, a nie tylko samych komputerów. Integracja dotyczy wielu instalacji niskoprądowych, poczynając od systemów monitorowania i kontrolowania różnorodnych procesów, poprzez systemy Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, a kończąc na Telewizji Przemysłowej. W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić dynamicznie rozwijającą się firmę bez prawidłowo działającej sieci komputerowej, która nieprzerwanie zapewnia sprawną wymianę danych oraz komunikację niezbędną dla realizacji celów biznesowych przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma SENSOR zapewni Państwu szeroki zakres usług związanych z budową sieci teleinformatycznych.
Na poszczególnych etapach realizacji zapewniamy przygotowanie projektu, instalację i uruchomienie sieci, zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, aż po wykonanie dokumentacji powykonawczej. Nasze instalacje budujemy w oparciu o nowoczesne technologie i protokoły sieciowe. Oferowane przez nas systemy okablowania strukturalnego, umożliwiają transmisję: 10BaseT, 100BaseT, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet spełniając wymagania klas C, D, E, F, FA, G w okablowaniu miedzianym oraz klas OF300, OF500, OF2000 w okablowaniu światłowodowym.

Nasze okablowanie strukturalne stosujemy w wielu konfiguracjach opartych o rozwiązania ekranowane STP, głównie w sieciach teleinformatycznych zagrożonych oddziaływaniem zakłóceń elektromagnetycznych lub nieekranowane UTP. Rozwiązania światłowodowe możemy stosować w sieciach typu FTTD (Fiber To The Desk) i FTTH (Fiber To The Home).

Okablowanie strukturalne budujemy w oparciu o technologie DR@KOM, A-Lan, MOLEX, Legrand, FIBRAIN DATA, 3M, ZPAS,

Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług:

  • projektowanie sieci okablowania strukturalnego,
  • dostawa i montaż sieci okablowania strukturalnego,
  • dostawa sprzętu oraz oprogramowania,
  • pomiary sieci okablowania strukturalnego,
  • modernizacja istniejących rozwiązań,
  • konserwacja oraz przeglądy okresowe,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

Posiadamy certyfikat A-LAN,
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.